База практики

НАВЧАЛЬНІ АУДИТОРІЇ НА КЛІНІЧНІЙ БАЗІ

DSC_4334Практичне та клінічне спрямування навчального плану спеціальності «Психологія» передбачає проведення лекційних та практичних занять в умовах, максимально наближених до реальної практичної діяльності психолога. З цією метою ВНЗ «УКУ» уклав угоду з клінічною базою – Львівським обласним клінічним психоневрологічним диспансером – та обладнав навчальні аудиторії, де будуть проходити теоретичні та практичні курси окремих дисциплін.

Під час перебDSC_4317ування на навчальній базі студенти зможуть спостерігати роботу психолога в процесі проведення первинного інтерв’ю, клінічно орієнтованої бесіди, проведення психологічної діагностики. Обговорення побаченого та почутого з викладачем закладає фундамент клінічного бачення, системного діагностичного розуміння, прийняття майбутнім психологом стратегічних рішень стосовно надання пацієнтам різних форм психологічної допомоги.

DSC_4311Також на базі цих аудиторій силами викладачів кафедри та працівників диспансеру організована діяльність соціально-реабілітаційного «Клубу пацієнтів» – постійно діючої відкритої групи, до роботи якої студенти можуть долучатися вже починаючи з 2-3 курсу. «Клуб пацієнтів» пропонує учасникам заняття арт-гуртків, просвітницькі лекції, екскурсії в музеї і театри м. Львова, відтак студенти матимуть можливість безпосередньо застосувати на практиці здобуті знання та навички з прикладних психологічних дисциплін.

DSC_4325