Викладачі та студенти кафедри психології УКУ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

20151003_150120
Завідувач кафедри психології УКУ Галина Католик, викладач кафедри Марта Білик та асистент кафедри Ірина Крушельницька біля головного корпусу ПНПУ ім. В.Г.Короленка у Полтаві

Католицький університет виступав в якості співорганізатора конференції. УКУ представляли: завідувач кафедри психології Галина Католик, доценти кафедри Мар’яна Миколайчук та Христина Турецька, викладач кафедри Марта Білик та асистент кафедри Ірина Крушельницька. Захід було проведено на базі полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. До участі також долучилось шість студентів ІІ курсу гуманітарного факультету спеціальності «Психологія».

Дводенна конференція включала пленарні засідання за участю видатних психологів та педагогів сучасності, секційну роботу та майстер-класи. Оскільки захід – міждисциплінарний, учасники отримали прекрасну можливість обмінятися досвідом, подискутувати та представити на широкий загал власні напрацювання.

Галина Католик виступила з доповіддю на тему «Методологічні засади дитячої та юнацької психотерапії в Україні», у якій висвітлено авторську методику формування професійної Я-концепції дитячого терапевта в навчальному професійному просторі з напрямку дитячо-юнацької психотерапії.

20151003_Швалб
Завдувач кафедри психології УКУ Галина Католик та завідувач лабораторії екологічної психології Інституту психології ім. Г.С.Костюка Юрій Швалб

Також Галина Вікторівна провела ворк-шоп «Психотерапія у підлітковому віці», який демонстрував модель сепараційних стосунків та інтрапсихічних й інтерперсональних переживань в них  у просторі оточення підлітка. Учасникам була надана можливість пережиття власних сепараційних процесів.

Спільний майстер-клас Галини Католик та Білик Марти на тему «Подорож у моє дитинство» надав можливість відвідувачам доторкнутись до різних частин свого дитячого простору та підняти власні ресурси.

Викладач кафедри Марта Білик та  асистент кафедри психології УКУ Ірина Крушельницька представили на конференції свій майстер-клас «Діагностика діадних стосунків. Я, моє тіло, малюк: дефіцити та ресурси».

Майстер клас дозволяє пропрацювати дитячо-материнські стосунки, які включають в себе стосунок майбутньої мами до ще ненародженої дитини, стосунок вагітної жінки з її мамою та стосунок мами з дітьми. Учасники отримали змогу виявити дефіцитарні аспекти цього стосунку та орієнтацію на пошук ресурсу.

Конференцію відвідали також студенти ІІ курсу відділення психологія гуманітарного факультету УКУ: Бевз С.В., Губанков В.О. Матвій А.Р.,  Оліферчук Б.С., Пристач Р.-М.В., Щерба О.-Ю.І. Для юних психологів ця подія стала чудовою нагодою збагатитись досвідом, поглибити свої знання та взяти участь у ексклюзивних активностях.