Викладачі кафедри психології УКУ взяли участь у науково-практичній конференції “Ресурси та дефіцити підліткового віку”

Конференція

25 листопада 2015 року відбулася науково-практична конференція “Ресурси та дефіцити підліткового віку“,

співорганізатором якої виступала кафедра психології .

Організатори конференції: ДЕПАРТАМЕНТ  ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ,

КЗ  ЛЬВІВСЬКИЙ  ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР,

Львівський обласний центр дитячої психотерапії та сімейного консультування,

Львівський обласний центр допомоги дітям з розладами спектру аутизму “Майстерня добра”,

ЛЬВІВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ  МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ  ім. ДАНИЛА  ГАЛИЦЬКОГО

Кафедра психіатрії та психотерапії ФПДО,

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. ІВАНА ФРАНКА

Кафедра менеджменту економічного факультету,

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ,

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЮЗ УКРАЇНОК.

IMG_3186
Доповідь завідувача кафедри психології Галини Католик
IMG_3215
Доповідь викладача кафедри психології Марти Білик

Завідувач кафедри психології УКУ Галина Католик виступила з доповіддю “Кризові інтервенції у підлітковому віці“. Також викладач кафедри психології Марта Білик представила свою доповідь “Психологічні особливості підлітків, що виховуються в алкозалежних сім’ях”.

IMG_3204
Доповідь к.мед.наук, доцент кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО ЛНМУ ім. Д.Галицького Анжели Кігічак-Борщевської – Спілкування, як значущий ресурс (антиресурс) для підлітків.

По завершенні конференції, учасниками було прийнято резолюцію.