Kucher-Roman-min-279x400

Вітаємо Романа Кечура із призначенням на посаду завідувача кафедри психології та психотерапії.

Роман Кечур – кандидат медичних наук, доцент, психіатр, психотерапевт, психоаналітик.

Пан Роман є відомою особою у колі фахівців-психотерапевтів і добре розуміє усі виклики та перспективи розвитку психотерапевтичної освіти в Україні. Він є дійсним членом Європейської Асоціації Психотерапевтів, Навчаючий психоаналітик та супервізор Європейської конфедерації психоаналітичних психотерапій. Активний громадський діяч, голова правління Українського психотерапевтичного університету.

Своїми знаннями та досвідом Роман Кечура радо ділиться зі студентами уже протягом 20 років.