Відбувся навчальний семінар Д-ра Джозефа Дж. Морено «Відчуй свою внутрішню музику»

21-23 вересня на Кафедрі психології та психотерапії у співпраці з секцією Арт-психотерапії УСП та за підтримки Орф Асоціації України відбувся
навчальний семінар Д-ра Джозефа Дж. Морено, присвячений практичному застосування музики у психодрамі та процесі групової терапії «Відчуй свою внутрішню музику»

Семінар  був неймовірно корисним арт-, музико-, танцетерапевам, аналітикам, психодраматистам, психіатрам, психологам, індивідуальним та груповим консультантам, медсестрам, соціальним працівникам, фахівцям у сфері спеціальної освіти та роботи з людьми з вадами розвитку, порушеннями зору і слуху, хімічно узалежненими, літніми людьми, термінальними хворими, людьми із больовими розладами, викладачам, що працюють зі студентами будь-яких напрямків та усім, хто цікавиться зазначеною тематикою.

Продемонстровані техніки терапії створені так, щоб бути повністю доступними учасникам без формальної музичної підготовки.

Доктор Джозеф Морено – професор-емерит у галузі музикотерапії Мервільського університету, керівник Інституту Креативних Мистецьких Терапій ім. Морено у Сен-Луісі, штат Міссурі, США. Він довгий час застосовував міждисциплінарний підхід у своїй роботі та запровадив використання музики у психодрамі та у груповій терапії, а також у його широкій дослідницькій діяльності щодо питань місцевих музичних звичаїв та лікування навколо світу. Автор книги «Зіграй свою внутрішню музику: Музикотерапія і психодрама»** та численних статтей, визнаний міжнародною спільнотою, Дж. Морено презентував свої авторські воркшопи у понад 50 країнах світу.У 2001 році був удостоєний Національної премії у галузі науки та публікацій Американської Музикотерапевтичної Асоціації.**опублікована у Сент-Луїсі, перекладена російською мовою у 2009 році (Морено Дж. Включи свою внутреннюю музыку: Музыкальная терапия и психодрама / Пер. с англ.- М.: Когито-Центр, 2009. – 143 с.)