Проект «КіноаналіZ» доєднується до поширення інформації про проблеми людей з аутизмом

КіноаналіZ – простір для розширення та унаочнення теоретичних та прикладних знань із психології для майбутніх фахівців у галузі та для ознайомлення із таємницями роботи у кабінеті психолога для усіх, запрошує на нову зустріч.

“Можемо уявити собі комп’ютер, тільки сконструйований по-іншому”…

Є серед нас люди “інші”. І, хоч ми не завжди це помічаємо чи не завжди хочемо помічати, їм складно бути серед нас “звичайних”, “нормальних”. А вони шукають собі інший, кращий, добріший до себе світ.

2 квітня світова громадськість одягнулася у голубе. Проект «КіноаналіZ» доєднується до поширення інформації про проблеми людей з аутизмом.index

Історія хлопця з синдромом Аспергера, його соціальної ситуації життя – головна сюжетна лінія кінофільму “Бен Ікс” (Ben X, 2007), який переглядатимемо на черговій зустрічі “КіноаналіZу”. Комп’ютерна гра vs. реальність – де закінчується об’єктивне і починається вигадка?

ФОРМАТ:
За час перегляду фільму передбачається декілька його зупинок та обговорення поточної ситуації. Учасники матимуть змогу висловити свої гіпотези щодо психологічної проблематики, проаналізувати якість та особливості роботи фахівця, вивчити на прикладах особливості прояву різних психологічних та психічних порушень (врахувавши їх режисерські «неточності», на основі чого, наприклад, проаналізувати хибні уявлення соціуму про психічні розлади) та отримати відгук від інших учасників щодо своїх міркувань.

До участі запрошуються психологи, студенти-психологи та усі, кого зацікавив запропонований формат роботи.

Час: середа, 5 квітня, 15-00.
Місце: головний корпус УКУ, вул. Свєнціцького, 17, конференц-зал (416).

https://www.facebook.com/events/1218850068213573/