Презентація навчально-практичного посібника “Патопсихологія”

Доцент кафедри психології та психотерапії Христина Турецька з посібником

Днями у Видавництві Українського католицького університету вийшов друком навчально-практичний посібник “Патопсихологія“. Співавтором якого є доцент кафедри психології та психотерапії Христина Турецька.

У посібнику розглянуто головні аспекти патопсихологічного дослідження: теоретико-методологічні основи, найважливіші методи, а також детально описано окремі методики дослідження та запропоновано схеми інтерпретації даних, отриманих у результаті патопсихологічного експерименту. Зосереджено увагу на конкретних прикладах із клінічної практики, що демонструють специфіку порушень психічних процесів.

Ознайомитись та придбати посібник можна, звернувшись на кафедру психології та психотерапії (головний корпус УКУ, каб. 432).