Магістри кафедри психології та психотерапії УКУ отримають диплом державного взірця Австрії за спеціальністю «Psychotherapy Science»

ВІТАЄМО!!!
Раді повідомити Вас про те, що у рамках співпраці з Віденським університетом імені Зігмунда Фройда (SFU), троє студентів (Османова Аліна, Романова Олена, Баган Катерина) магістерської програми: «Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії» успішно захистили свої магістерські роботи перед комісією з SFU та УКУ та вже в жовтні отримають поряд із українським дипломом, диплом державного взірця Австрії за спеціальністю «Psychotherapy Science».
Членами комісії були представники SFU – Мартін Яндль та Беттіна Пфітзнер.  Зі сторони УКУ – Роман Кечур, завідувач кафедри психології та психотерапії, Ірина Семків – керівник магістерської програми з клінічної психології з основами психодинамічної терапії та Ірина Кривенко – заступниця декана факультету наук про здоров’я.
Отримання дипломів державного взірця Австрії за спеціальністю «Psychotherapy Science» магістрантами кафедри психології і психотерапії – це результат співпраці кафедри та адміністрації УКУ з університетом SFU.