Кафедра психології та психотерапії запрошує на груповий психологічний тренінговий проект із кінотерапії – чудового арт-методу самопізнання та розуміння людей і стосунків.

Участь у проекті допоможе більше дізнатися про свої емоції, зрозуміти особливості побудови стосунків між людьми, навчитися спокійніше та ефективніше давати раду із повсякденними труднощами за допомогою роботи із кіносюжетами та прикладами з життя кіногероїв.

Формат роботи передбачає цикл із 10 тематичних зустрічей у малій групі (до 15 осіб), в рамках яких відбуватимуться кіноперегляди, тренінгові вправи, дискусії, міні-лекції, психодраматичні розстановки, робота з образами, малюнковими та іншими арт-техніками.

Ведуча групи: Ірина Кривенко (Горбаль), ст. викл. кафедри психології та психотерапії, канд. психол. наук, засновниця та модератор проекту «КіноаналіZ».

Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/KyLIhzpWxcfgFhpv2

Заняття щовівторка та щочетверга о 18-30.

Контактна особа: Ірина 0934453873,  i.horbal@ucu.edu.ua