Дослідницько-психологічний проект по роботі зі сновидіннями

Поговоримо про те, що нам сниться. Цікаво? Що ховається за образами Ваших сновидінь? Чи допоможуть вони краще зрозуміти Вас?
Запрошуємо до участі в новому груповому дослідницько-психологічному проекті, організованому викладачами та магістрантами кафедри психології та психотерапії УКУ, що має на меті спробувати прояснити та зрозуміти мову образів, які виникають у сновидіннях, фантазіях, мріях. Жодних сонників, жодних примітивних однозначних інтерпретацій, тільки творчість, рефлексія, роздуми про себе та своє несвідоме.
Один раз на тиждень, півтори години – нагода подумати та поговорити про свої сни, про їх змісти та почуття, що вони викликають, сформувати нове розуміння та стосунок із собою.

Контактна особа – старша викладачка кафедри Ірина Кривенко44932824_2371144336232220_3626942243287334912_n