«Багатообіцяючий старт: 100% наповнення ліцензійних місць при найвищому прохідному балі в Україні»

DSC03426

Ми спілкуємось з Галиною Католик, завідувачем кафедри психології Українського Католицького Університету,  про результати вступної кампанії:

«Високі стандарти освіти УКУ починаються вже при вступі. Поставивши один з найвищих прохідних балів серед психологічних програм в Україні, ми йшли на певний ризик. А раптом кращі випускники шкіл не вподобають наш заклад, що тоді? Проте, наші побоювання виявились марними. Повне заповнення ліцензійного обсягу показало, який високий рівень довіри серед молоді та їхніх батьків є до нашої команди та програми.

Але високі очікування є взаємними. Університет очікує від студента, студент очікує від університету. Ми розуміємо, що робота з талановитими студентами – це серйозний виклик для кожного викладача.  Задовольнити їхні  вимоги можна тільки  працюючи на максимумі творчих можливостей.

Саме в таких партнерських умовах взаємної поваги та відповідальності і можливий якісний навчальний процес, результатом якого стануть фахівці європейського рівня…»