Зимова школа професійної психології

 • Цікавитеся психологією, хоч маєте інший фах?
 • Хочете дізнатися, що таке психологія на професійному рівні?
 • Прагнете дізнатися, чи психологія – це Ваше?
 • Багато чули та мрієте про вступ на інноваційну магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії»?
 • Уже обрали для себе магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії», але тривожитеся за успішно складений іспит?
 • Нічого не знаєте про магістерську програму, але зацікавилися назвою?
  Тоді Вам до нас!
  Кафедра психології та психотерапії Факультету наук про здоров’я Українського католицького університету запрошує до участі у Другій Зимовій школі професійної психології, що відбудеться 22-27 січня 2018 року.
 • 25446487_1988943974703033_2052571021298909192_nЗимова школа професійної психології – це 6-денний навчально-просвітницький проект, перший із двох запланованих блоків курсу для підготовки до навчання вступників на магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії».

  У рамках роботи Зимової школи ми ознайомимо Вас із основними засадами сучасної психології – загальної, клінічної, психології розвитку, її науковою базою та прикладними психоконсультаційними техніками для ефективної практики. Програма занять на Зимовій школі складена на основі програми фахового вступного іспиту на магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії», та передбачає сприяння майбутнім абітурієнтам у підготовці до вступного іспиту шляхом розкриття ключових теоретичних аспектів психології, а також інформування про специфіку та зміст навчання на програмі та необхідний мінімум знань для вступу на неї.

  То ж участь у Зимовій школі – добра нагода познайомитися із психологією як наукою та практикою, зрозуміти особливості роботи у руслі психодинамічного напрямку, дізнатися більше та на власному досвіді про особливості навчання на кафедрі психології та психотерапії, познайомитися з викладачами, набути нових корисних знайомств, цікавих вражень та досвіду.

  Ви дізнаєтеся багато нового зі світу сучасної психологічної науки, поринете у цікавий простір роботи з людьми, закохаєтеся у мистецтво побудови стосунку з людиною заради покращення її життя та самопочуття.

  Участь у Зимовій школі рекомендована Вам, якщо:
  – Ви закінчили принаймні 3 повних роки вищої освіти та навчаєтеся на 4 курсі,​
  – Ви не маєте базової психологічної освіти, однак цікавитеся психологією більше, ніж просто “для життя”,
  – Ви маєте базову вищу (принаймні бакалаврську) не-психологічну освіту та хочете вступати на магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії»,
  – Ви плануєте вступати на магістерську програму і хочете систематизувати знання з психології,
  – Ви давно закінчили навчання за спеціальністю “Психологія” і хочете освіжити свої знання.

  Заняття відбуватимуться щодня у післяобідній та вечірній час, у формі трьох 1,5-годинних занять. Формат роботи: лекції, воркшопи, практичні заняття, робота у малих групах, дискусії, розбір клінічних та соціально-психологічних випадків та багато іншого.

  Для участі у проекті ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація, відкрита до 12 січня 2018 року.

  Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/IoSZh0pZC0eAq2KI3

  Після реєстрації потрібно здійснити оплату участі у Зимовій школі у розмірі 1500 грн. не пізніше 15 січня 2018 року. Сплата внеску здійснюється лише через сайт за посиланням:
  https://2event.com/uk/events/1150708

  УВАГА! Кількість місць обмежена.

  За 6 днів Ви не станете експертами у психології та не вивчите всього, але точно знатимете, що чекає на Вас у процесі навчання, чи відповідає воно Вашим мріям та очікуванням, та з чого починати шлях до втілення власних мрій.

  За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту:
  Ірина Кривенко (Горбаль) [email protected], +380934453873

  Запрошуємо! Будемо раді зустрічі!