Запрошуємо на семінар по роботі з напругою, стресом, травмою TRE

izbavitsja-ot-stressa

Українська спілка психотерапевтів

Український католицький університет

Кафедра психології та психотерапії

Навчальний проект
TRE Tension, Stress and Trauma Releasing Exercises

Семінар по роботі з напругою, стресом, травмою TRE
м. Львів, 21-23 квітня 2017 р.

Цей семінар є першим із 3ьох навчальних семінарів в рамках навчального проекту.
2 семінар – 3-5 листопада 2017 р.
3 семінар – січень-лютий 2018 р.

Можлива участь в одному семінарі або в повному циклі навчання!

Ведучий: АНДРЕАС ГЕРОЛЬД
(Цюріх, Швейцарія).

Клінічний психолог і психотерапевт, практикуючий TRE Local Certification Trainer
www.andreasherold.ch

Асистент, координатор: Сидоренко Андрій – психолог, психотерапевт, навчаючий ко-терапевт УСП,
097-9114779, asydor0@gmail.com

Участь в семінарі-практикумі підтверджується сертифікатами.
Зацікавлені? Просимо заповнити форму і ми Вам передзвонимо: http://bit.ly/2kXEkYN
Семінар проводиться російською мовою.

Огляд семінару:

1. Елементи нейроанатомії та нейрофізіології. Нейроетіологія стресової реакції.
    2. Посттравматичний стресовий розлад, тривога, депресія.
    3. Клубово–поперековий м’яз (Iliopsoas) у механізмі «боротьба-втеча».
    4. Кора, лімбічна система, стовбур мозку і вегетативна нервова система.
    5. Нейрогенний тремор у ссавців. Інструкція з індукції нейрогенного тремору
    6. Практикування вправ з нейрогенного тремору.

Мета TRE – безпечно та ефективно позбавляти організм від накопиченого напруження і відновлювати природний баланс.

Основні поняття
• В корені багатьох психологічних і фізіологічних дисфункцій лежить дисбаланс між парасимпатичною і симпатичною нервовою системою.
• TRE ефективно допомагає у відновленні здорового балансу між цими двома системами, шляхом вивільнення «релаксуючої реакції» парасимпатичної нервової системи

Переваги використання TRE
‣ Простий метод, який демонструє швидку ефективність в багатьох випадках.
‣ Природній: дозволяє звільнити напругу, в результаті чого зменшуються симптоми травми, ПТСР та інші симптоми
‣ Вивільняє реакцію релаксації парасимпатичної нервової системи
‣ Індивідуальне застосування
‣ Інтегрується в повсякденне життя
‣ Відновлює безпеку і розслаблення в тілі, тим самим сприяючи відчуттю благополуччя
‣ Добре інтегрується з будь-яку іншу терапію або метод лікування
‣ Не має жодних негативних побічних ефектів. (Всі фізичні рухи в межах ваших можливостей).

Програма семінару
День перший, 21 квітня, пятниця
9:30 – 12:30 – Вступ: про TRE. Історія, Фізіологія / Неврологія травми, М’язова система (Psoas, фасції). Група TRE, вправи.
12:30-14:30 – Перерва на обід.
14:30 – 17:30 – Мозок, нервова система. Відео з тваринами, відео вправ. Саморегуляція. Група TRE, вправи.

День другий, 22 квітня, субота
9:30 – 12:30 – Полівагальна теорія і соціальна активність, безпека, інтервенції по стримуванню. Відео вправ TRE. Група TRE, вправи.
12:30-14:30 – Перерва на обід.
14:30 – 17:30 – Інтервенції по активації. Журнал. Група TRE, вправи. Питання та обговорення.

День третій, 23 квітня, неділя
9:30 – 12:30 – Навчання практичної роботи з клієнтами, обережність в роботі з TRE, протипокази, спеціальні питання, якщо необхідно.
12:30-14:30 – Перерва на обід.
14:30 – 17:30 – Група TRE, вправи.

Участь в семінарі-практикумі підтверджується сертифікатами.

Andreas Herold, M.Sc.
Fachpsychologe für Psychotherapie FSP, TRE-Local Certification Trainer
Ausbildung in Gestalttherapie/Integrative Therapie (H. Petzold), Atemtherapie nach Middendorf (E. Kemmann), Somatic Experiencing SE (P. Levine), Tension, Stress and Trauma Releasing Exercises TRE (D. Berceli), Brainspotting BSP (D. Grand), PEP Prozess- und Embodimentfokussierte Psychologie (M. Bohne).
Praxis: Praxis Kreis 6, Universitätsstrasse 67, CH-8006 Zürich, Schweiz.www.andreasherold.ch

converted_file_00f5806e

Андреас Херольд, M.Sc.

Кваліфікований психолог-психотерапевт FSP, локальний сертифікований тренер з ТRE,

Навчання з гештальт-терапії/інтегративної терапії (H. Petzold), терапія дихання по Міддендорфу(E. Kemmann), Somatic Experiencing SE (P. Levine), Tension, Stress and Trauma Releasing Exercises TRE (D. Berceli), Брейнспоттінг (D. Grand), PEP Процесно і ембодімент фокусована психологія (M. Bohne).