Online-курси для вступу на магістратуру з психології УКУ

Оновлена програма курсів у дистанційному, зручному для Вас режимі чекає на Вас!
Цікавитеся вступом на інноваційну магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії», що дасть не лише ЗНАННЯ, але й УМІННЯ одразу розпочати успішну професійну діяльність?

Думаєте, як і з чого розпочати підготовку до вступу? Не маєте базової психологічної освіти? Тоді Вам до нас!

Кафедра психології та психотерапії факультету наук про здоров’я Українського католицького університету запрошує на підготовчі курси до вступу на магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії».

На Вас чекає 100 академічних годин інтенсивного навчання, пізнання глибин психології, краще розуміння наукового та прикладного ґрунту дисципліни, чітке розуміння можливостей, які чекають на Вас по завершенні магістратури та усвідомлення, чи справді цей фах – для Вас. До того ж, це – чудова нагода побачити, як виглядає навчання в УКУ, познайомитися з викладачами та майбутніми колегами-одногрупниками, що стане Вашим соціальним капіталом.

Для Вас викладатимуть провідні спеціалісти кафедри, дослідники та практики психодинамічного підходу – психоаналітичної терапії, індивідуальної психології, символдрами, дитячо-юнацької, системної сімейної терапії, позитивної терапії та ін. з величезним досвідом, які у доступній формі зможуть донести Вам основи науки, якою Ви зацікавилися.

Серед них – Роман Кечур, Ірина Семків, Мар’яна Миколайчук, Христина Турецька, Анастасія Широка та ін. У результаті проходження курсів Ви будете готові не лише до вступу, але й створите для себе чудову основу для навчання на магістерській програмі!

10-тижнева програма курсів складається із змістових блоків:
– загальна психологія,
– диференційна психологія,
– соціальна психологія,
– експериментальна психологія,
– психодіагностика,
– психофізіологія,
– психологія розвитку,
– клінічна психологія,
– психологічне консультування.
Кожен блок містить не лише теоретичне навчання, але й психоаналітичний практикум, де Ви зможете глибше зрозуміти та на власному досвіді відчути, як працюють ті чи інші теорії та концепції у реальному житті, та який стосунок усе, що вивчаєте, має до психодинамічного напрямку.

Формат роботи: лекції, практичні заняття, робота з кейсами, робота у малих групах, майстер-класи, воркшопи, тренінги.

По завершенні навчання видається сертифікат УКУ, що засвідчує проходження Вами навчання в обсязі 100 акад. год.

Заняття на курсах будуть відбуватися ONLINE у пообідній час в п’ятницю та впродовж цілого дня суботи, впродовж 10 тижнів у проміжку між 18 грудня 2020 року та 8 травня 2021 року.

Вартість участі у всіх модулях курсів складає 9500 грн.

Для бажаючих також є можливість доєднатися до окремих змістових модулів, вартість участі на курсах окремо за 1 тиждень – 1100 грн.

Посилання для купівлі квитків буде доступне скоро.
УВАГА! Обов’язково заповнюйте усі поля реєстраційної форми при покупці квитка, це важливо для оформлення Вам іменного сертифікату.

Ви також можете зареєструватися у формі за посиланням Реєстрацію відкрито: https://forms.gle/ubQjMAGTKcBYZg4q9 – , аби не пропустити початку курсів – ми будемо надсилати Вам інформацію на Ваш персональний емейл.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту psychology@ucu.edu.ua

Детальніше про магістерську програму з клінічної психології з основами психодинамічної психотерапії Ви можете дізнатися на сайті http://pdt.ucu.edu.ua/
За час курсів Ви не станете експертами у психології чи психодинамічному напрямку терапії, але точно знатимете, який він та що чекає на Вас у процесі навчання.