Наймодніша презентація в УКУ! Психологія моди та “пошиття характеру”

Психологія моди

Як стиль одягу може виражати ваш характер, як можна змінювати індивідуальність через зміну образу, хто диктує моду і як співпрацюють дизайнери та психологи при створенні дресотипів?

Запрошуємо на презентацію проекту Наталії Хампль  (Австрія, м. Відень) виконаного в галузі психології моди та дизайну: “tailored charecter” (“Пошиття характеру”) – це створення дресотипів в рамках тісної співпраці психологів та дизайнерів.

Авторський проект Н. Хампль виконаний у рамках спільного проекту кафедри психології та психотерапії факультету наук про здоров’я УКУ та Віденського університету ім. З. Фройда: Generation Innovation across Europe

Партнери проекту:

Istituto Marangoni (Італія),

Sigmund Freud Privatuniversität (Австрія)

Український Католицький Університет (Україна)

Наталія Хампль є культурологом, психологом та дизайнером, представником бренду “НН”

Місце проведення: Свенціцького, 17 ауд. 218

Час: 13.30    16 лютого 2017