НАБІР НА ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ З ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ПСИХОТЕРАПІЇ

м.Львів

Ведучі:

Католик Галина Вікторівна

Завідувач кафедри психології і психотерапії УКУ м. Львів, психолог, психотерапевт з напрямків групового психоаналізу та дитячо-юнацької психотерапії, канд. психологічних наук., доцент, голова Українського Інституту дитячої та юнацької психотерапії та психологічного консультування, керівник секції дитячо-юнацької психотерапії  Української Спілки психотерапевтів, віце-президент Асоціації практичних психологів Львівської області, член Європейської Асоціації Психотерапії, член Австрійської Асоціації Дитячої та юнацької Психотерапії, навчаючий тренер, супервізор.

Основні напрямки роботи.

Автор навчальних курсів та тематичних семінарів з «Дитячо-юнацької психотерапії» з «Психології Самості», «Дитини як архетипу етнічної культури», «Методологічних основ психоаналітично-скерованої дитячо-юнацької психотерапії», «Психології особистості», «Групового психоаналізу». Автор понад 150 наукових публікацій,  з них 6 навчально-методичних збірників та монографій з психології та проблем психоаналітично-скерованої дитячо-юнацької психотерапії; та роботи з ПТСР у дитячій психотерапії. Більше п’ятнадцяти тисяч годин персональної практики, що охоплює психоаналітичну психотерапію, сімейні консультації, індивідуальну психотерапію, психотерапію з дітьми-підлітками-молоддю, психологічне посткризове консультування (багаторічний досвід роботи з гострими травмами та ПТСР з постраждалими на Скнилівському летовищі), бізнес-супроводи.

Нартікова Мар`яна Вікторівна

Завідувач Львівського обласного центру дитячої психотерапії та сімейного консультування. Лікар дитячий психіатр, психотерапевт вищої категорії, психолог, психотерапевт з напрямків сімейна-системна та дитячо-юнацька психотерапія, пренатальна психотерапія, інтерактивний відеотренінг. Член УСП, секції дитячої та юнацької психотерапії. Заступник голови Українського Інституту дитячої та юнацької психотерапії та психологічного консультування, навчаючий тренер, супервізор.

Основні напрямки роботи.

Більше двадцяти років персональної практики у поліклінічному та стаціонарному відділенні КЗ ЛОР ЛОДПНД, що охоплює індивідуальну терапію з дітьми від 2-х до 18 років з різноманітною психо-неврологічною патологією, сімейні консультування, сімейну терапію, групову роботу з дітьми різного віку, інтерактивний відео тренінг з неповносправними дітьми та дітьми з розладами адаптації, посткризове консультування, працювала з постраждалими на Скнилівському летовищі.

Початок проекту – 07.09.2018 року, м. Львів.

Координатор проекту –  Нартікова М.В.,

контактний телефон – 0677066944.