Літня школа «Знайомство із психодинамічною терапією»

Цікавитеся вступом на інноваційну магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії», що дасть не лише ЗНАННЯ, але й уміння одразу розпочати успішну професійну діяльність? Думаєте, як і з чого розпочати підготовку до вступу? Тоді Вам до нас!

32169522_2075194426077987_5686158124306661376_n

Кафедра психології та психотерапії факультету наук про здоров’я Українського католицького університету запрошує до участі у 6-денній літній школі «Знайомство із психодинамічною терапією» 22-27 червня 2018 року – навчальному проекті для підготовки до навчання вступників на магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії».

Дізнайтеся, чим є психодинамічна психотерапія в дії – від досвідчених практиків – викладачів-психотерапевтів магістерської програми, побачте та відчуйте специфіку роботи різних її напрямів. Здобуті на Школі знання та досвід будуть корисними при складанні вступного іспиту до магістратури.

В програмі Школи – робота у руслі класичного психоаналізу, аналічтиної психології Юнга, системної сімейної, дитячо-юнацької терапії, символдрами, позитивної, гештальт-, тілесноорієнтованої терапії, використання світоглядних засад і технік психодинамічної концепції в управлінні та бізнесі, а також «extra-day» – День відкритих дверей та дискусійна група для з’ясування незрозумілих та складних пунктів програми вступного іспиту на магістерську програму.

Формат роботи: практичні заняття, робота у малих групах, майстер-класи, воркшопи, тренінги, відпрацювання технік, дискусії, розбір клінічних та соціально-психологічних випадків та багато іншого.
Заняття на Школі будуть прохлдити в пообідній час, з 15-00.

Для участі у проекті ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ можна за посиланням: https://goo.gl/forms/XTNdWNYAy7vMUKn13

Придбати квитки можна тут: https://2event.com/uk/events/1405272

Реєстрація буде відкрита до 10 червня 2018 року.

УВАГА! Кількість місць обмежена.

Вартість участі у Літній школі – 2500 грн.

За 6 днів Ви не станете експертами у психодинамічному напрямку терапії, але точно знатимете, який він та що чекає на Вас у процесі навчання.