Літня школа “Знайомство з психодинамічною терапією”

Цікавитеся вступом на інноваційну магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії», що дасть не лише ЗНАННЯ, але й уміння одразу розпочати успішну професійну діяльність? Думаєте, як і з чого розпочати підготовку до вступу? Тоді Вам до нас!
18198752_1852147108382721_8040991072963407752_n
Кафедра психології та психотерапії Факультету наук про здоров’я Українського католицького університету запрошує до участі у 6-денній літній школі «Знайомство із психодинамічною терапією» 23-28 червня 2017 року – навчальному проекті для підготовки до навчання вступників на магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії».

Дізнайтеся, чим є психодинамічна психотерапія в дії – від досвідчених практиків – викладачів-психотерапевтів магістерської програми, побачте та відчуйте специфіку роботи різних її напрямів. Здобуті на Школі знання та досвід будуть корисними при складанні вступного іспиту до магістратури.

В програмі Школи – робота у руслі класичного психоаналізу, аналічтиної психології Юнга, системної сімейної, дитячо-юнацької терапії, символдрами, позитивної, гештальт-, тілесноорієнтованої терапії, використання світоглядних засад і технік психодинамічної концепції в управлінні та бізнесі, а також «extra-day» – дискусійна група для з’ясування незрозумілих та складних пунктів програми вступного іспиту на магістерську програму.

Формат роботи: практичні заняття, робота у малих групах, майстер-класи, воркшопи, тренінги, відпрацювання технік, дискусії, розбір клінічних та соціально-психологічних випадків та багато іншого.

Для участі у проекті ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Реєстрація буде відкрита до 1 червня 2017 року. УВАГА! Кількість місць обмежена. Вартість участі у Літній школі – 700 грн., для студентів та працівників УКУ – 500 грн.

За 6 днів Ви не станете експертами у психодинамічному напрямку терапії, але точно знатимете, який він та що чекає на Вас у процесі навчання.

Додатково для вступників!

Ми надішлемо Вам всю необхідну інформацію для успішної здачі вступного іспиту на магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії». Для цього, перейдіть за активним посиланням та заповніть форму.

НАДІШЛІТЬ МЕНІ, БУДЬ ЛАСКА!

ПРОГРАМА

Літньої школи кафедри психології та психотерапії УКУ

«Знайомство з психодинамічною терапією»

23-28 червня 2017 року