З 15 по 21 квітня на кафедрі психології та психотерапії УКУ в рамках проекту Еразмус+ відбудуться лекції гостьових професорів університету М.Коперніка (м.Торунь, Польща):

Завідувач кафедри  Спеціальної Психопедагогіки, проф. Дітта Бачала запрезентує лекції на тему:

• Інтелектуальна неповносправність в XXI ст. – зміни в соціальних та культурних стереотипах.
  • Сексуальність осіб з розумовою неповносправністю.
  • Особи глибоко незрозумілі – особи з глибокою розумовою неповносправністю.
  • Рання допомога в розвитку дитини з неповносправністю.

Завідувач кафедри Танатопедагогіки та Терапії, проф. Йюзефа Біннебезеля запрезентує лекції на тему:

• Перцепція страху перед смертю в контексті Замісної Реляційної Танатопедагогічної Терапії.
  • Розмова з дитиною про смерть і вмирання в контексті Замісної Реляційної Танатопедагогічної Терапії.
  • Багатовимірність жалоби в контексті Замісної Реляційної Танатопедагогічної Терапії.
  • Тотальний біль в досвіді дитини, госпіталізованої для лікування онкологічних захворювань.
    Erasmus_plus_logo
    За детальнішої інформацією слідкуйте на сайті.