Курси для вступу на магістратуру з психології УКУ

Мрієте про магістратуру з клінічної психології з основами психодинамічної терапії в УКУ? З чого починати готуватися до вступу – розкажемо на курсах!

Цікавитеся вступом на інноваційну магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії», що дасть не лише ЗНАННЯ, але й УМІННЯ одразу розпочати успішну професійну діяльність? Думаєте, як і з чого розпочати підготовку до вступу? Не маєте базової психологічної освіти? Тоді Вам до нас!

Кафедра психології та психотерапії факультету наук про здоров’я Українського католицького університету запрошує на підготовчі курси до вступу на магістерську програму «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії». На Вас чекає 100 академічних годин інтенсивного навчання, пізнання глибин психології, краще розуміння наукового та прикладного ґрунту дисципліни, чітке розуміння можливостей, які чекають на Вас по завершенні магістратури та усвідомлення, чи справді цей фах – для Вас. До того ж, це – чудова нагода побачити, як виглядає навчання в УКУ, познайомитися з викладачами та майбутніми колегами-одногрупниками, що стане Вашим соціальним капіталом.

Для Вас викладатимуть провідні спеціалісти кафедри, дослідники та практики психодинамічного підходу – психоаналітичної терапії, індивідуальної психології, символдрами, дитячо-юнацької, системної сімейної терапії, позитивної терапії та ін. з величезним досвідом, які у доступній формі зможуть донести Вам основи науки, якою Ви зацікавилися. Серед них – Роман Кечур, Ірина Семків, Мар’яна Миколайчук, Христина Турецька, Анастасія Широка та ін. У результаті проходження курсів Ви будете готові не лише до вступу, але й створите для себе чудову основу для навчання на магістерській програмі!

Програма курсів складається із 10 змістових блоків:

• загальна психологія,
  • диференційна психологія,
  • соціальна психологія,
  • експериментальна психологія,
  • психодіагностика,
  • психофізіологія,
  • психологія розвитку,
  • клінічна психологія,
  • психологічне консультування,
  • майстер-класи: психодинамічна терапія в дії.

Формат роботи: лекції, практичні заняття, робота з кейсами, під час практики – робота у малих групах, майстер-класи, воркшопи, тренінги.

По завершенні навчання видається сертифікат УКУ, що засвідчує проходження Вами навчання в обсязі 100 акад. год.

Заняття на курсах будуть відбуватися у пообідній час в п’ятницю та впродовж цілого дня суботи, впродовж 9 тижнів у проміжку між 20 грудня 2019 року та 2 травня 2020 року.

УВАГА! Початок курсів заплановано на 20 грудня. Можливі уточнення по мірі набору групи. Кількість місць обмежена (група до 25 осіб).

Вартість участі у підготовчих курсах:
    стандартна – 8000 грн. за увесь блок (100 акад. год.),
    знижена (для студентів / працівників / випускників УКУ) – 7000 грн. за увесь блок (100 акад. год.) (з промокодом studucu),
    помодульна – 1000 грн. за один тиждень (11 акад. год.) (з промокодом weekly). З цим квитком Ви можете відвідати один з блоків (чи його частин) на вибір.
    Квитки можна придбати тут: https://events.ucu.org.ua/e/kursy%20lekciy%20psychology%20UCU

УВАГА! Обов’язково заповнюйте усі поля реєстраційної форми при покупці квитка, це важливо для оформлення Вам іменного сертифікату.

Ви також можете зареєструватися у формі за посиланням https://forms.gle/RQFMpXEMWUg1yRXX9 – , аби не пропустити початку курсів – ми будемо надсилати Вам інформацію на Ваш персональний емейл.

За додатковою інформацією звертайтеся до відповідальної за організацію курсів Ірини Кривенко: +38 093 445 38 73 , i.horbal@ucu.edu.ua

Детальніше про магістерську програму з клінічної психології з основами психодинамічної психотерапії Ви можете дізнатися на сайті http://pdt.ucu.edu.ua/

За час курсів Ви не станете експертами у психології чи психодинамічному напрямку терапії, але точно знатимете, який він та що чекає на Вас у процесі навчання.