Круглий стіл «Тілесні і рухові практики в інтеграції душі і тіла»

Український католицький університетКафедра психології та психотерапіїУкраїнська спілка психотерапевтів (1)

Мета круглого столу: представити та обговорити ідеї і можливості розвитку тілесно-орієнтованих підходів у практичній допомозі людині (в педагогіці, практичній психології, психотерапії, соціальній роботі, рекреації та реабілітації).

В плані роботи:
• Короткі тезисні доповіді (до 7 хв.)+ запитання до дискусії:
Доповідач: Андреас Херольд (Цюріх, Швейцарія) – Кваліфікований психолог-психотерапевт Швейцарської федерації психології (FSP), локальний сертифікований тренер з ТRE (Trauma and Tension Releasing Exercises). Практикуючий психолог-психотерапевт з 1989 р., отримав кваліфікацію та використовує в психотерапії і навчанні багато тілесно-орієнтованих підходів і методик: гештальт-терапія/інтегративна терапія (H. Petzold), терапія дихання по Міддендорфу(E. Kemmann), Somatic Experiencing SE (P. Levine), Tension, Stress and Trauma Releasing Exercises TRE (D. Berceli), Брейнспоттінг (D. Grand), PEP Процесно і ембодімент фокусована психологія (M. Bohne).

Співдоповідь: Андрій Сидоренко – психолог – психотерапевт, навчаючий ко-терапевт УСП, тренер проекту «Підвищення кваліфікації з Арт-психотерапії». Проходив навчання з тілесно-орієнтованої психотерапії у Польському інституті інтегративної психотерапії. Координатор ініціативи «LIFEnergy – Енергія ЖИТТЯ» з популяризації тілесно-орієнтованої та інтегративної психотерапії.
• Широка дискусія на задані теми – 30 хвилин

• Короткі тезисні доповіді (до 7 хв.)+ запитання до дискусії:
Доповідач: Турецька Христина – Доцент кафедри психології та психотерапії, кандидат психологічних наук, доцент МТ КПО; Тема: Імагінативні методи у роботі з ПТСР.

Співдоповідь: Олег Гуковський – психіатр, тілесно-орієнтований психотерапевт. Бодинаміст Практик, навчаючий тренер у роботі з шоковою травмою та ПТСР (Інститут Бодинаміки, Данія). Танатотехнік (Інститут Танатотерапії, Москва). Член Європейської психіатричної асоціації (ЕРА), Європейської асоціації тілесно орієнтованої психотерапії (ЕАВР), Української спілки психотерапевтів (УСП)

• Широка дискусія на задані теми – 30 хвилин
• Висновки – 10 хвилин