InTretment Alex у КіноаналіZі

КіноаналіZ – простір для розширення та унаочнення теоретичних знань із психології для майбутніх фахівців у галузі та для ознайомлення із таємницями роботи у кабінеті психолога для усіх – повертається!

Тематика першої зустрічі в рамках проекту цього семестру – робота із клієнтами з нарцистичною травмою на матеріалі серіалу «In Treatment».

Поговоримо про любов до себе. Яка її природа? Чи потрібна вона нам? Де межа любові до себе та самолюбства? Чому трапляється, що погляд на своє відображення у воді (як у Нарциса із давньогрецького міфу), дзеркалі чи в Інстаграм-профілі часом більш «закоханий», аніж погляд на того, хто іде поряд? Чи щира ця «дзеркальна» любов? Проведемо континуальний аналіз декількох серій відомого серіалу про роботу психотерапевта із своїми клієнтами.

ФОРМАТ:
За час перегляду фільму передбачається декілька його зупинок та обговорення поточної ситуації. Учасники матимуть змогу висловити свої гіпотези щодо психологічної проблематики, піднятої у процесі консультування, проаналізувати якість та особливості роботи консультанта, вивчити на прикладах особливості прояву різних психологічних та психічних порушень (врахувавши їх режисерські «неточності», на основі чого, наприклад, проаналізувати хибні уявлення соціуму про психічні розлади) та отримати відгук від інших учасників щодо своїх міркувань.

До участі запрошуються психологи, студенти-психологи та усі, кого зацікавив запропонований формат роботи.

Час: четвер, 3 жовтня, 16-00 – 18-00.
Місце: Центр Шептицького, Паркова (127) авдиторія.

Чекаємо на Вас! 70835382_2489883781275714_1192545846382559232_n