3-4 травня 2018 року Студентське науково-практичне товариство УКУ провело Другу науково-практичну конференцію студентів та молодих вчених “Психологія очима молоді”.

3-4 травня 2018 року Студентське науково-практичне товариство УКУ  провело Другу науково-практичну конференцію студентів та молодих вчених “Психологія очима молоді”. Атмосфера заходу вражала: у доброзичливій дружній дискусії обговорювалися важливі питання сьогодення – мотивація політичних виборів, проблематика прийняття рішень, віри, ятрогеній, сприйняття часу та багато іншого. У конференції взяли участь молоді дослідники зі Львова, Києва, Сум, що ділилися своїм досвідом та переймали досвід молоді УКУ – студентів бакалаврської та магістерської програм та викладачів Кафедра психології і психотерапії, УКУ. Пишаємося нашими студентами за їхню самостійність та креативність, адже організація заходу – на 100% їхня заслуга від зародження ідеї до її практично ідеального втілення. Запрошуємо на нові не менш захопливі зустрічі!