Стипендії

Академічна стипендія Плюс

Передбачає 100% знижку в оплаті за навчання та щомісячну стипендію протягом 4-х років за умови досягнення високих показників у навчанні (90 балів зі 100 за підсумками навчального року).

Кількість стипендій – 35 (по 7 стипендії на кожну спеціальність).

Відбір кандидатів для отримання Академічної стипендії Плюс відбувається в кілька етапів: онлайн-тестування, тестування в Університеті, співбесіда.

Етап 1. Онлайн-тестування. Програму онлайн-тестування розробляє кожна програма відповідно до очікуваного профілю майбутнього вступника. Онлайн-тестування проводиться у березні 2016 року.

Етап 2. Тестування в Університеті. На тестування приходять відібрані кандидати з онлайн-тестування. Тестування проводиться у квітні 2016 року.

Етап 3. Співбесіда. На неї керівники програм запрошують відібраних кандидатів за результатами тестування. Співбесіда проводиться у травні і червні 2016 року.

За результатами онлайн-тестування, тестування в Університеті та співбесіди Комісія з відбору приймає остаточне рішення щодо визначення списку кандидатів для отримання стипендій.

До 30 червня 2016 всі кандидати отримають повідомлення щодо результатів відбору.

Кандидат, який претендує на отримання Академічної стипендії Плюс, повинен до 6 серпня 2016  року (до 18.00 год.) подати в приймальну комісію оригінали документів.

ВАЖЛИВО. Сертифікат ЗНО з профільного предмету повинен бути більше-рівно 185 балів (з врахуванням коефіцієнтів), а бали інших 2-х сертифікатів ЗНО мають бути більше-рівно 180 балів (з врахуванням коефіцієнтів).

Або ж конкурсний бал, що формується з 3-х сертифікатів ЗНО, середнього балу атестата, балів за особливі успіхи, з врахуванням коефіцієнтів, становить не менше 185 балів.

Високі показники у навчанні передбачають, що середній бал за рік навчання студента становитиме 90 балів зі 100. У випадку, якщо студент не набирає за підсумками річного навчання 90 і більше балів, він втрачає можливість отримувати Академічну стипендію Плюс.

Академічна стипендія Звичайна

Передбачає 100% знижку в оплаті за навчання на бакалаврській програмі УКУ за обраним напрямом підготовки протягом 4-х років за умови досягнення високих показників у навчанні (85 балів за 100 за підсумками навчального року).

Кількість стипендій – не обмежено.

Для отримання Академічної стипендії Звичайної кандидат повинен обов’язково пройти співбесіду.

Співбесіда проводиться у травні і червні 2016 року. Додаткову співбесіду (наприкінці червня – першій половині липня 2016 року) можна провести для вступників, якщо вони отримали високий бал ЗНО, який дозволяє їм претендувати на отримання стипендії.

Кандидат, який претендує на отримання стипендії Плюс, повинен до 6 серпня 2016 року(до 18.00 год.) подати в приймальну комісію оригінали документів.

ВАЖЛИВО. На бакалаврську програму з психології сума балів трьох сертифікатів ЗНО та бал атестата (з врахуванням коефіцієнтів) повинен становити не менше 180 балів.

Високі показники у навчанні передбачають, що середній бал за рік навчання студента становитиме 85 балів і більше зі 100. У випадку, якщо студент не набирає за підсумками річного навчання 85 і більше балів, він втрачає можливість отримувати Академічну стипендію Звичайну.

 

Академічна стипендія Бонус

Передбачає 100% знижку в оплаті за навчання на бакалаврській програмі УКУ за обраним напрямом підготовки протягом першого року.

Для отримання Академічної стипендії Бонус кандидат повинен обов’язково пройти співбесіду.

Кількість стипендій – 10 (по 2 стипендії на кожен напрям підготовки).

Стипендію отримують вступники, які в рейтинговій таблиці за обраним напрямом підготовки займають перше та друге місце за умови, що ці місця не займають лауреати Академічної стипендії Звичайної.

Співбесіда проводиться у травні і червні 2016 року. Додаткову співбесіду (наприкінці червня – першій половині липня 2016 року) можна провести для вступників, якщо вони отримали високий бал ЗНО, який дозволяє їм претендувати на отримання стипендії.

Кандидат, який претендує на отримання стипендії Бонус, повинен до 6 серпня 2016 року (до 18.00 год.) подати в приймальну комісію оригінали документів.